Únor 2018

Moje 3 P - "poprvé"

13. února 2018 v 21:03 | Victoria |  Brainstorming
Květen 2017 a ohlédnutí po 3/4 roce - spíš dopsání článku až nyní :-)

Proč 3P? - moje 3 poprvé, ve mě zanechaly nemalou stopu v mém už tak občas divokém životě.
Ve svých 33 letech jsem poprvé letěla letadlem, poprvé jsem strávila část noci na pláži a v Barceloně vůbec a poprvé jsem jedla Paellu.
Takováhle poprvé v každém zanechají nějakou tu stopu.
Každý vzpomínáme na své poprvé, s první láskou, na první sex, na první pusu. Na první školní den. Na první vylétnutí z hnízda.

Já asi nezapomenu na tyto svá 3 poprvé.
V mém věku, můj první let ledadlem - celé 2 hodiny jsem čekala, že žaludek poputuje směrem, kterým naznačoval putovat a že vyputuje až ven. Leč zůstal na svém místě. Ufff, přístání proběhlo hladce a mé první poprvé jsem měla úspěšně za sebou a vcelku.


Spontánní nápad přiletět do Barcy na půlnoc, zdál se býti v pohodě, však do 14 hodin odpoledne kdy máme check-in na hotelu, to přečkáme, to bude pohoda. Ehm. Do 2 hodin ráno, kdy jsme se uvelebili na pláži, drahá polovička vytuhla a já koukala na moře, lidi, hvězdy a klepala se zimou. To byly nekonečné 2 hodiny na pláži, v noci. V cizí zemi, v cizím městě. Ale, přežila jsem i to. Nakonec jsme courali Barcelonou, v 6 ráno vytuhli na lavičce v parku u Sagrada familia a pak se vydali na snídaní a poznávat Barcelonu. Inu, i to jsem přežila. Je to velice zajímavá zkušenost. Noc strávit ve městě, pak následně ještě celý půl den. Ale člověk pozná toho druhého, pozná sám sebe, sáhne si na dno svých fyzických i psychických sil a pozná město z úplně jiné strany než ve dne.

Celý výlet na 4 dny do Barcelony mě dal svá 3 poprvé. A všechny 3 stála opravdu za to.

A už se těším až se tam znovu vrátím.