Každá touha má svůj čas a místo....

11. května 2017 v 20:37 | Victoria |  Brainstorming
...jen k tomu člověk musí dospět.
Po léta neuvěřitelné, touha se začíná plnit. Sen, jehož naplnění jsem si celé roky úspěšně blokovala svými neopodstatněnými strachy nevím z čeho se začínají naplňovat.
Mé tělo, srdce i duše jsou plné lehkého vzrušení, nervozity i toho příjemnného strachu z poznávání něčeho nového. Začíná nastupovat lehká nervozita z nepoznaného a mírná euforie z blížícího se naplnění mých letitých přání a snů. Nová etapa života. Nový začátek, možná další v řadě a přesto tak odlišný od těch předchozích. Tělem probíhají zvláštní lehké impulzy, rozvibrovávající bránici a utlumující roztěkanou duši. Mysl víří informace na to, co vše ještě musí zařídit a snaží se nalézt svůj vnitřní klid v té změti impulzů.
Nejde jen o cestu za hranice nepoznaného. Však ona i samotná dovolená je opět novým impulzem pro tělo, srdce i duši. Loni zažilo šok po pěti letech v podobě 14ti dní volna, ale také spíše regulérního očistce s dětmi. Letos jej čeká opravdu týden dovolená jak se patří a to zdá se býti zcela novým impulzem, jak se mozek snaží tuto informaci zpracovat a přijmout.

.....to be continued
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama