Duben 2017

Vytopené Úterý

11. dubna 2017 v 15:53 | Victoria |  Brainstorming
Člověk by si byl řekl, že vyčistit sifon u dřezu, ehm tedy dvojdřezu nic není. Jen se vyndá sifon - v mém případě jeden husí krk a pak i druhý a celé se to propláchne. Jen je potřeba si pod ně dát nádobu, do které vyteče přebytečná voda...a taky člověk nechce od té smrduté vody čistit celou linku že...
Tak jsem se jala vyndávat první husí krk od většího dřezu, jenže jsem si zapomněla, celá já, dát tam mísu...tak jsem si nacáprala vodu do linky, zapomněla jsem, že nemám dole mísu a jala jsem se proplachovat ten husí krk právě v tom dřezu, od kterého jsem právě tu potvůrku odpojila. Mrška voda natekla i na podlahu, jak jinak, je to voda že?!
Mno jo, tak jsem celou linku vytřela, podlahu taky a hodila tam mísu, vypláchla hadici v koupelně a namotovala zpátky. Odmontovala druhý husí krk, a pustila vodu. Jenže co čert nechtěl, že...ono když je to dvojdřez že, tak se nesmí pouštět voda vůbec...no jo, jenže já opět pustila vodu...ihned zastavila abych zmírnila dopad potopy a jala se vytírat už tak vytopenou linku a podlahu kuchyně z předchozího vytopení. Hadr jsem vesele ždímala do mísy, kterou jsem šikovně vylila zpátky do onoho dřezu...no když se daří tak se daří.
Ne, nejsem blondýna (nic proti blondýnkám, ale všichni známe ty vtipy že?! a taky jsem jeden čas byla blond), ale asi v tu chvíli jsem měla nějaké zatmění mozkovny nebo já nevím. Takže jsem si krásně vytopila znovu linku i kuchyň tou nechutnou vodou, protože ty husí krky dlouho nikdo nečistil a ta druhá půlka dřezu se používá jen jako odkapávač....
Plyne z toho jediný, už dlouho nebudu čistit sifony u dřezu, ikdyž na druhou stranu, linka i podlaha už stejně taky potřebovaly vytřít :-)

Zavři oči, padá hvězda

6. dubna 2017 v 11:34 | Victoria |  Téma týdne
Zavři oči, padá hvězda, něco si přej.
Přání si nech pro sebe, nikomu jej neříkej.
Zavři oči, padá hvězda, v duchu představuješ přání své, lehce se chvěješ vzrušením, nad naplněním Tvých přání a snů.
Blíží se a máš je na dosah. Jen lehce se natáhnout a jsi tam, máš to, co jsi chtěl.
Padající hvězda, říká se, že je mýtus, který údajně plní přání.
Já tomu věřím...je to možná jen mýtus, ale bez mýtů jaký by byl život. Takže kdykoli vidím hvězdu padat, zavřu oči a vyslovím v duchu a někdy i nahlas své přání a procítím je naplno jako bych už měla to, po čem mé srdce touží a počkám si na další padající hvězdu zase někdy, abych mohla vesmíru poslat další ze svých přání a tužeb, které se mě pomalu plní.
Nevím, zda je to díky padající hvězdě, ale vím, že má pro mě symboliku splněných přání a tužeb.
Takže jakmile ji zase uvidím, zavřu oči, nechám ji dopadnout a budu si přát....nepřestanu snít....