Svět za zrcadlem

8. února 2017 v 18:03 | Victoria |  ...o životě...
Původně mě vůbec nenapadalo, co na toto téma napsat.
Ale po dvou skleničkách vína a několika hodinách koukání do pc, respektive do "rozsypaného čaje" - rozuměj html kód, se asi člověk dobere k ledasčemu...

Svět za zrcadlem. Jaký asi může být? Z filmů, hlavně mého velmi oblíbeného a milovaného Phantom of The opera, si představuju temnou chodbu vedoucí do různých zákoutí. Temné, tajemné chodby s loučemi či svíčkami....tajemné dveře, možná odhalené tajemství.
Kdo ví, kdo za některými zrcaly ukrývá se. Je tam něco neznámého, nepoznaného nebo jen je to v našich fantaziích?
Já vždy toužila poznat ten vysněný svět za zrcadly hradů, zámků, svět tajemných chodeb, zákoutí...fantazie, strachu i nových objevů.
Leč to je jen fantazie.
Za zrcadlem obvykle bývá jen zeď, hromada prachu nebo také list s našimi tajnými přáními, které jsme si na Nový rok sepsali s tím, že si je na konci roku, respektive o půlnoční silvestrovské přečteme a zjistíme, zdali nám to skutečně vyšlo či ne....
Někomu se to plní, někomu ne...zkrátka svět za zrcadlem může být jakýkoliv.

Já osobně si myslím, že svět za zrcadlem může být i naše tvář, ta kterou necheme vidět. Ta, kterou nám nastaví někdo koho máme rádi, ale nemůžeme s ním být, vedle něj být, komunikovat s ním.... protože jej nemůžeme vystát pro věci, které na sobě nesnášíme, ale nedokážem si je přiznat...to je svět za zrcadlem pro mě....a možná nejen to.

Wiki
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama