Kdo vlastně jsem?

21. září 2016 v 15:17 | Victoria |  Téma týdne
Kdo vlastně jsem? Položit si tuto otázku není zrovna lehké. Každý odpovíme to, co nám ukládá společnost. Jsem učitelem, masérem, dělníkem...prostě tím, co mě živí, jsem svojí profesí, svojí prací. Ale odpověď na tuto otázku je mnohem, mnohem složitější, než se na první pohled zdá.
Nikdo nás nenaučil, říkat kdo jsme. Kdo jsme ve skutečnosti, jakým jsme člověkem. To se nenosilo. Nemluvilo se o tom.
Protože mluvit o tom, kdo jsem, znamená trochu se odhalit, obnažit, prozradit světu, že jsem člověkem, s duší a srdcem.
A kdo jsem já? Jsem člověk co má srdce, má city i pocity. Jsem zraněnou laní, co se snaží bojovat. Jsem bojovník s duší snílka, srdcem, které schytalo v životě již mnoho ran, úspěšná v lekci jménem život. A proč si myslím, že jsem úspěšná zrovna v této lekci a ne ve své profesi? Protože ve své profesi je úspěšný každý ten, kdo se jí věnuje s láskou a dělá ji rád. Ale úspěšná v lekci život, to je postoj. Názor, můj vlastní názor a pocit. Úspěšná proto, protože jsem to i přes všechny zkoušky, házení klacků pod nohy, přes všechny facky, kopance a slova okolí "vzdej to, nemáš na to", nevzdala a šla dál. Neustále se posouvám. Ano, někdy udělám jeden krok zpět, ale za to udělám poté 3 vpřed. Někdy víc někdy míň...ale nikdy nejdu zpátky.
Jsem člověkem co se nezvdává, ikdyž stojí jednou nohou nad propastí a má chuť skočit, jsem bojovník, protože tohle je má cesta, zasloužit si vše. Jsem žena, krásná, co si své místo v životě musela vybojovat už při svém narození.
Jsem snílek, nedůvěřující lidem, protože mě moc zklamali. Jsem člověk, co hledá cestu sama k sobě a co by rád znovu věřil a miloval. Jsem nejen terapeutem těla, jsem i sportovcem, jsem dcerou, vnučkou, neteří, kamarádkou i přítelkyní.
Jsem jediný originál na světě, protože každý jsme jedinečný. A především, jsem tím čím chci být a můžu být i čímkoliv jiným....
Prostě jsem...nejen moje profese, nejen osobnost. Jsem to JÁ...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama