Květen 2016

"Je to na internetu, musí to být pravda!"

17. května 2016 v 12:27 | Victoria |  Téma týdne
Tak tohle téma týdne mě pobavilo.
Dlouho jsem nic nepsala, páč můza si vzala dovolenou po šíleném měsíčním nonstop zápřahu a odmítla semnou spolupracovat.
Ani ten internet, kde je úplně všecko nepomohl.
Ale hláška, že když je to na netu, tak to musí být pravda mě dnes a denně baví. Vzhledem k mojí profesi terapeuta, se toho dočítám hodně. Občas se až nestačím divit, co si někteří lidé někde přečtou, věří tomu a pak to předávají dál jako svoji pravdu, protože si to přece přečetli na internetu.
Dnešní doba je plná lidí bez vlastního názoru a podle toho to taky vypadá, inernet se nám plní nemysly, které si lidé pak často berou za své a mnohdy si těmito nesmysli i ubližují a pak se jen diví a diví. Vždyť to přece psali na www.x123.cz a tam oni tomu přece rozumí, jinak by to vůbec nedávali na stránky ne?!

Neříkám, že v knihách je vše uvedeno správně, ale myslím, že než někdo vydal nějakou knihu, měl více podloženo vše, co do těch knih dával, uváděl a 2xsi rozmyslel než to poslal do světa, ale v případě internetu si řikáme, vždyť ono se to kdyžtak "ztratí" ale než se tomu tak uděje, přečte si to tolik lidí, že....no no comment.


Jo, dnešní doba je v tomto směru jiná, rychlá, zvláštní a pohodlná....ale proč ne. Bez internetu a znalostí, které tam mnohdy hledám bych asi byla často ztracena, ale vše si mnohokrát prověřím a nevěřím tomu jen pro to, že to je na netu :D

Mějte prima den všichni a mějte se rádi :D

W.