Prosinec 2015

Láska a časoprostor

22. prosince 2015 v 0:37 | Victoria
...moje noční úvaha na téma láska.
Má láska nějaký časový omezení? Nemá. Musí mít láska nějaký důvod? Nemusí.
Láska prostě buď je anebo není. Láska nemá podmínky. Nezná podmínek. Milujeme nebo nemilujeme. Máme rádi nebo nemáme rádi.
Láska nezná nevím, možná, asi....časem. Láska je pořád mezi námi.
Čekat na to až....láska nezná.
Buď máme rádi nebo nemáme.....proč si ale pořád hledáme nějaké racionální důvody proč to zrovna teď nejde. Proč to chce čas a proč tohle a tamto?!...Čeho se tak bojíme?
Bojíme se toho, že ztratíme hlavu? Že ztratíme půdu pod nohama? Nebo jen toho, že by nám zas mohlo být na plno doře a spoustu jiných věcí, strastí, starostí i hezkých věcí a běžných věcí bysme prožívali lehčeji?!

Jen se bojíme milovat. Přitom s novou láskou je vše nové. Aneb, jak se říká: Tancuj jako byse nikdo nedíval, zpívej jako by Tě nikdo neslyšel a MILUJ JAKO BY TĚ NIKDO NIKDY NEZRANIL....a to je odvěká pravda a měli bychom se tím řídit. Kdykoli a kdekoli. Protože přece to, že se zamilujeme, milujeme a dáme to najevo protože pokud to tak cítíme, měli bychom to druhému najevo dát, ješte neznamená, že nestojíme nohama pevně při zemi...ale že jsme na to dva. Na vše, nejen na lásku, ale na život. Na strasti i slasti!!!!

Victoria