Září 2015

...zakázaný ovoce...???!!!

4. září 2015 v 22:31 | Victoria |  ...o životě...
...se říká, že prej nelíp chutná. Možná chvíli, možná o něco dýl...ale stejně má ve finále pachuť, pachuť hořkosti, slz a smutku nebo čehokoli. Přijde na to, jak se k tomu kdo staví nebo jak se s tím kdo popere.

ONA se s tím pere, ale ne moc statečně. Ale to ví jen ona...ta dívka, co ji potkala láska k zakázanému ovoci.....
Navenek působí, jakože se jí to netýká, jakože to má na háku, nebude to řešit, nebude se s tím prát a bude se tvářit jako že to přijala. Nechce to totiž s nikým rozebírat...a už vůbec ne s tím, koho se to týká. Natož s okolím.
A co to zakázané ovoce vlastně je? Pro každého něco jiné, já mluvím o jejím mileneckém vztahu s mužem, který má doma ženu, miminko. On to není vztah. Je to přátelství s takzvaným bonusem. Bylo do nedávna. Než se ON zamiloval.
Jí to vyhovovalo tak jak to je, že se nemusí vázat, že po ní nebude nic chtít. Žádné závazky, sliby. Jeho prádlo u sebe doma, vařit mu, jen proto, že musí, společné chvíle a plánování budoucnosti...protože se na co necítí, ještě ne....vše bude s ním mít, ale jen když chce. Vidět ho jen když chtějí oba a mají oba čas.....jenže, jak se říká, srdci neporučíš.

ONA si hned od první chvíle poručila - rozumem, že láska ne...že to nejde. Nemůže přece rozbíjet rodinu....ale, srdci se poručit nedá. Lítají v tom oba, jsou v tom oba....ale co teď s tím?
Říká, že nikdy děti nechtěl, ale šel do toho. Je nešťastný ve vztahu ve kterém je?! Tvrdí, že to doma je špatné....ale je to skutenčně tak? Ale, zamiloval se, chce s ní být, ona ho taktéž miluje, ale je ta rozumnější, nechce rozbíjet rodinu....nepřizná mu to, jak to má, jak to cítí, jak se cítí....nechce to řešit...přesto občasné náznaky ve zprávách a ON, není natvrdlý nebo hloupý...tuší, tuší, že to nemá JEN TAK...ale že tam je něco víc, ale že má dost rozumu, proto po něm nic neche...žádné závazky, rozbíjení rodiny. To nejde.

Tak sedí, brečí a přemýšlí. Ví, že by měla UKONČIT veškerý kontakt. Čas to zhojí na obou frontách a ON se snad pokusí doma s tím něco udělat neovlivněn láskou k ní. NE kvůli NÍ... Ale kvůli sobě, kvůli té malé osůbce, která za nic nemůže, kvůli ženě, která mu to "prý nechtěné" dítě dala....kvůli RODINĚ...

Nejde jí s ním být, s pocitem, že může rozbít rodinu, ikdyž to nakrásně třeba skutečně je tam tak špatné. Protože ví, že se to vrací, VŠE a do puntíku. Protože JÍ to morální zásany nedovolují...Je jí smutno, bolí to a moc. Měli by mluvit. Uzavřít to. ON by si to měl vyřešit....ona se s tím popere. Srovná, je dospělá a ví co se sluší a patří....ale ví to i srdce? Neví....ono totiž to zakázané ovoce i tomu srdci chutná mnohdy nejvíc.....