Síla myšlenky....je neskonale mocná...

26. ledna 2015 v 19:45 | Victoria |  Brainstorming
...ale kdo nezažil, nepochopí. Ledaskdo by řekl, že to byla jen souhra náhod.
že se to prostě stává.....ale ne, síla myšlenky je opravdová, neskonale silná...
Je to magie? Vesmír totiž nerozlišuje mezitím co chceme a necheme, pokud to správně nepodáme.

Já se před několika měsíci rozhodla pro to, že si potřebuju nutně odpočinout, a že jsem odpočívat neuměla. Nutně jsem potřebovala být na místě, kde mohu doslova vypnout, nepracovat, nic neřešit a také jsem potřebovala celibát. Nutný celibát abych se dala dohromady. V tu dobu, jsem plánovala výlet do Barcelony, mini dovolenou po několika letech. Únik od práce....ano, odpočinek přišel, celibát taky přišel....ale Barcelona se nekonala. Vesmír má velký smysl pro humor, když si totiž něco přejeme a skutečně to tak chceme, musíme přesně specifikovat, copak že si to vlastně přejeme.
Místo Barcelony, jsem skončila v nemocnici. Celibát se konal, naprostý a totální odpočinek, ale taky. Takhle jsem si dlouho neodpočinula, to je pravda. Navíc jsem si přála, chlapa pro život. No a taky mi přišel, v Barceloně bych jej nepotkala.

Jooo síla myšlenky. Přála jsem si co jsem si přála, nespecifikovala jsem přesně co si přeju, takže smysl pro humor se mi svým způsobem vymstil, ale nepotkala bych skvělého muže a takhle moc bych si neodpočinula :-)

Nejen na to, co si přejeme to platí. Platí to i v tom, co NEcheme. Ať již chceme nebo nechceme, jakmile na něco zaměřujeme příliš svoji pozornost, to si přitahujeme. V positivním slova smyslu je to jen dobře, ale v tom negativním, když něco NEchceme, funguje to stále stejně. Zkrátka, to, na co zaměřujeme svoji pozornost, to si přitahujeme do života.

Chceme více financí, ale pořád řešíme jak máme málo peněz a nevíme co s tím. Pořád řešíme že máme málo peněz, zaměřujeme se na to, jak máme málo peněž a tím, jich málo mít budeme. Musíme se naučit myslet naopak. Ano je to těžké, když mám hluboko do kapsy, přemýšlet jako milionář. Ale jen v tom to není. Je to o mentalitě, nastavení mysli a přístupu k penězům. V samotném přístupu, v tom, co nám vštěpovali rodiče a média a vůbec okolí.

Vesmír má holt velkej smysl pro humor, bohužel i v tom špatným slova smyslu....

Příště vysvětlím víc :-)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama