Každý máme svého anděla strážného...

26. března 2014 v 11:35 | Victoria |  ...o životě...
Včera večer při usínání, pro velice příjemném večeru s jedním úžasným človíčkem, mi vytanula na mysli myšlenka, že vlastně každý máme svého anděla strážného - vytanula na základě tohoto tématu ten večer.

Já své 2 strážné anděly, kteří mě provázejí od té doby - možná už předtím, ale od té doby o nich skutečně vím, pocítila poprvé v 16ti letech. Ve Vysokých Tatrách. Na sedle zvaném Prielom.
Kdo tam byl, tak ví, jak tohle sedlo dokáže být zrádné. Z jedné strany skály, bez řetězů se nedá přeléz pokud člověk není zkušeným horalem a pod Vámi propast několik desítek metrů.
Z druhé strany kamenitý sráz končící horským plesem. V té době, v Červenci byl ještě sníh, jak to tak bývá ve vysokých horách. Řetězy pod sněhem a tak člověk při slézání srázu musí být velmi opatrný, aby mu neujela nebezpečně noha.
Jako mě. Ve chvíli kdy jsem se měla plně soustředit, tak do mě neustále někdo vandoval ať lezu opatrně, jsem totiž tak trochu hazardér, ale tak v rámci pudu sebezáchovy, a co se nestalo, pozornost ta tam a už to jelo.
Jediné co si pamatuju bylo, že jsem křičela ať mě někdo chytí....pak pocit, myšlenka že umřu, že nechci umřít, proletěl mi celý dosavadní život před očima a pocit, že nejsem sama. Jako by mě někdo chytil, zabrzdil, možná to byl jen velký bágl na zádech, kdy jsem se konečně dokutálela, někdo si řekne, díky štěstí a velkému šutru, jsem se o batoh zastavila, ne byli to mí andělé strážní....leč první otázka byla. Žiju?

Zvláštní pocit, děsivý zážitek, z kterého jsem měla dlouho noční můry....ale dalo mi to objevení mých andělů strážných a nasměrovalo možná o to rychleji na cestu esoteriky než jsem původně šla....

Máte i Vy svého nebo své strážné anděly?

Wiki 26.3.2014
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama