BS 5/2012

7. března 2014 v 17:43 | Victoria |  Brainstorming
Bilance…bilance? Měla bych si asi urovnat v hlavě priority a co vůbec chci, ale vím já to vůbec?
Nejsem šťastná nebo to neumím? Já jen, že pokud mě ten vztah, který zrovna mám tak nenaplňuje a sere mě, jakože mě sere, tak proč v něm teda jsem? Proč to nedokážu ukončit?
Bojím se něčeho? Třeba že zůstanu sama? Myslím, že já sama nebudu a hlavně měla bych možná být nějaký čas sama ne? Vždyť mám kolem sebe pár přátel který mě o samotě nenechají a já pak nebudu muset řešit asi spoustu věcí, třeba že jsem o víkendu v práci než abych byla s partnerem, kterej na mě vlastně stejně pořádně nemá čas. Co vůbec on chce?
Já chci konečně začít vydělávat a mít na nové kurzy. Přeji si ,aby se prodal už konečně ten byteček a já měla díky němu finanční rezervu a nebyla na nervy z toho, jak zaplatím nájem. Možná jsem s Fandou teď jen proto, že vím, že tam mám nějakou finanční oporu když by se mi něco stalo, ale takto by to přece v životě nemělo být ne?
Ponořím se víc do práce, začnu meditovat a sportovat. Běhat sice nemůžu, ale na druhou stranu, zkusit to můžu, ale pokud poruším zákaz, tak to se asi nemám moc ráda ne?
Ne, s tím docela bojuju, nejsem schopná začít cvičit, přitom vím, že mi stačí tak málo, že každej den když si dám ranní sestavičku na posílení a protažení a večer to zakončím taky tak, že i to bříško dolů dostanu, ale proč jsem tak líná? Nemám chuť do života? Nebaví mě život, práci kterou dělám, dělám mechanicky, přestože o ní hodně vím a zajímá mě. Neumím si jít za svým cílem a být na sebe tvrdá. Jsem pohodlná nebo co to je? Ztratila jsem veškerou sílu a motivaci do života,
Pokud ale chci něčeho v životě dosáhnout, tak tím, že se budu vymlouvat na lenost a nebudu makat a dřít a dotahovat věci do konce ničeho nedosáhnu, to fakt ne.
Tak už se sakra nad sebou zamyslim a začnu s tím něco dělat hned dnes.

8. května 2012
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama