...potkávání/setkávání...

17. ledna 2014 v 17:58 |  ...o životě...
..ani nevím, proč jsem dala název "potkávání" ale asi je to tím, že nemohu zapomenout na jedno velice příjemné setkání.
Sektání s člověkem, se kterým jsme si byli velice blízcí, ale jak se to tak v životě občas stává, blízkost se vytrácí a touha také...a pak to někdy vyšumí do ztracena, někdy je z toho bouře, či potoky slz...ale skončí to.
U tohoto človíčka to bylo takové to vyšumění do ztracena, cesta každý svým směrem, ale přesto, v myšlenkách jsme na sebe nikdy nezapoměli. Na některé okamžiky, první schůzku, úsměv a vůbec dotyk onoho člověka i jen ten pocit, sedět vedle něj.
Ne není to láska, někdo si to možná pomyslí. Je to po více jak roce, příjemné sektání, kde jiskra možná přeskočí, ale oheň nezažehne, ale je to velmi příjemné a blízké setkání, s člověkem, se kterým bylo fajn....a je možná fajn nyní, kdy už nic víc není, ale je to jen přátelstvím bez výhrad....možná ochuzené o poznání, ikdyž rok s lidmi udělá poměrně hodně a poznává se o mnoho víc.
Je i více témat k hovoru, okouzlení bez růžových brýlý prvního setkání je reálnější.
Zůstává vzpomínka a těšení se na další setkání, které se možná rýsuje v budoucnu....setkání, které nejen pohladí na duši, je plné smíchu a vtipu. Je uvolněné a příjemné, těžko odolávajíc dalším schůzkám při dobrém jídle, pivu nebo sklence vína.
Prostě setkání s člověkem, který se stává dobrým přítelem....to je k nezaplacení....
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama